Про місто НОВИНИ МІСТА Депутати прийняли більше 60 рішень

Депутати прийняли більше 60 рішень

Створено: Середа, 28 лютого 2018, 19:23

На 22 сесію Нововолинської міської ради, що відбулася  в останній день лютого, прибуло 26  обранців громади із 34.  До порядку денного пленарного засідання увійшло більше 60 питань.

Тривалим було обговорення першого питання – про криміногенну ситуацію та результати службової діяльності Нововолинського відділення Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області за 2017 рік. З інформацією виступив т.в.о. начальника міського  відділення Віктор Пикалюк.

Зокрема, він повідомив, що торік зареєстровано 8775 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення. Це на 1594 заяви більше, ніж   за аналогічний період 2016 року. Віктор Пикалюк зауважив, що від злочинних проявів потерпіло 882 громадянина. Серед них – 328 жінок, 12 неповнолітніх, 192 пенсіонери, а також 1 депутат, 2 працівника поліції, 1 іноземець та 6 лікарів.

IMG 0644 1

Доповідач  розповів про результати оперативно-службової діяльності, наголосивши на позитивних та негативних тенденціях.  Збільшилася загальна кількість кримінальних правопорушень, за якими особи злочинців установлено (повідомлено про підозру) з 289 до 452. На 25,4 відсотка  зросла кількість розслідуваних кримінальних правопорушень. У кримінальних провадженнях, за якими закінчено досудове розслідування, відшкодовано збитків на суму 580,1 тис. грн., накладено арешт на майно на суму 246 тис.

Серед негативних тенденцій Віктор Пікалюк вказав на збільшення кількості скоєних кримінальних правопорушень, зокрема:

-          вбивство та замах – на 100 % з 0 до 3, в т.ч. 1 – очевидне вбивство, 2 – зникнення безвісти;

-          ухилення від сплати елементів – на 100 % (з 0 до 2);

-          крадіжка з квартир – на 3,2 % (з 122 до 126);

-          шахрайство – на 42,3 % (з 45 до 78).

Після виступу до очільника Новоовлинського відділення поліціїбуло чимало запитань від депутатів. Обранці громади цікавилися ситуацією щодо  функціонування відеокамер у місті, станом справ стосовно створення відділу патрульної поліції,   щодо паркування автомобілів в недозволених місцях.

Міський голова Віктор Сапожніков, підсумовуючи обговорення питання, зауважив, що є позитивні зрушення.  Однак наголосив, що необхідно покращувати ситуацію. Віктор Сапожніков зазначив, що на даний період із 9 встановлених у місті камер працює лише 4. Торік відповідно до  цільової програми  було виділено 154 тис грн на придбання засобів   відеоспостереження, з них 24 тис грн  лишилися неосвоєними.  За словами Віктора Пикалюка,  минулого року закуплено  ще 14 відеокамер,   визначені місця їх встановлення  і з покращенням погодних умов проводитимуться монтажні роботи.

Під час пленарного засідання порушили питання, аби залучати підприємців  до встановлення відеокамер біля своїх установ.З цією метою Віктор Сапожніков запропонував зібратися разом і обговорити дану проблему.

Також обранці громади звернутися   до  керівництва Нацполіції України, аби у Нововолинську було створено відділення патрульної поліції.

На сесії заслухали інформацію про діяльність Володимир-Волинської місцевої прокуратури в м. Нововолинську та смт. Благодатному за 2017 рік.

Обранці громади затвердили   звіт  про виконання міського бюджету за минулий  рік, а також внесли  зміни до головного кошторису міста на поточний рік та до Програми економічного і соціального розвитку міста Нововолинська на 2018-2019 роки. Майже 20 питань стосувалося виконання цільових галузевих програм за минулий рік. Серед прийнятих рішень –чимало господарських і земельних. Депутати прийняли рішення про ліквідацію Нововолинської міської психолого-медико-педагогічної консультації та  про створення комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр».

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.