012    01

Привітають жінок, вклоняться Шевченку

Створено: Середа, 28 лютого 2018, 16:49

IMG 0640 copy

Весняна пора пробудження природи приносить в наші оселі чудове свято сонця, життя і кохання – жіночий день 8 Березня. Все найпрекрасніше на землі пов’язане з вічним і незабутнім образом жінки-матері, жінки-громадського діяча, жінки-трудівниці, вірної подруги, слухняної, працьовитої доньки, тобто - найчарівнішої, найенергійнішої, завжди привабливої і за необхідності вимогливої половини людства.

Про те, як відзначатимуть у місті жіноче свято, вели мову сьогодні на нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков із керівниками окремих управлінь та відділів міськвиконкому. З  цієї нагоди 7 березня у міському палаці культури жіноцтво вшановуватимуть вітаннями від чоловіків та  святковим концертом. Також будуть грамоти й подарунки. Як наголосив Віктор Сапожніков, особлива увага у цей день матерям, дружинам, донькам загиблих військовослужбовців.

Під час наради також йшлося про відзначення в Нововолинську Шевченківських днів. Традиційно 9 березня керівництво міської влади, представники установ, громадських об’єднань вклоняться пам’яті Великому Кобзареві  та покладуть квіти до його підніжжя.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв»язків з громадськістю.