На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Апостиль у Нововолинському міському відділі ДРАЦС

Апостиль у Нововолинському міському відділі ДРАЦС

Створено: Середа, 28 лютого 2018, 13:00

АПОСТИЛЬ

Апостиль - одна із затребуваних послуг відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Це пояснюється тим, що з кожним роком, стабільно велика кількість громадян міста Нововолинська та Волинської області, виїжджають за кордон не тільки подорожувати, але і вчитися, працювати або створювати свій бізнес. Закордоном громадянам необхідні особисті документи з апостилем для того, щоб як у себе на батьківщині вести повноцінний спосіб життя.

Апостиль - затверджена в 1961 році в Гаазі форма посвідчення справжності документів державою, яка його видає, для подання в іншій державі. Така спрощена форма легалізації дійсна для країн, що підписали Конвенцію, а їх на сьогоднішній день більше 140 (в тому числі і ті, в яких положення Конвенції вступить в силу найближчим часом).

Штамп апостиль проставляється виключно в країні, в якій документ був імітований і виключно державними відомствами. В Україні три міністерства мають право проставляти такі штампи: юстиції, освіти, і закордонних справ.

Відповідно до нормативних актів України, апостиль проставляється відділами державної реєстрації актів цивільного стану  на наступні документи:

1. На документах відділів державної реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва та Витяги з ДРАЦСГ).

2.  На судових рішеннях (витягах з рішень).

3. На нотаріальних документах усіх видів.

Проставлення апостиля на таких документах належить до компетенції Міністерства юстиції України.

Звернувшись до нас, громадяни можуть отримати вичерпну інформацію про можливості та способи проставлення апостиля швидко, якісно і без зайвих переплат!

Проставлення апостиля проводиться за заявою будь-якої особи шляхом її особистого звернення до Нововолинського міського відділу ДРАЦС.

Розгляд документів для проставлення апостиляздійснюється у строк  до 2 робочих днів.

Протягом  2017 року нашим відділом проставлено 275 апостилів, а протягом січня  2018  року такою послугою уже скористалось 27 осіб.

Використання електронного апостиля дасть змогу громадянам та юридичним особам безперешкодно і  безпечно обмінюватися важливими документами, не побоюючись за їх достовірність! Запрошуємо, будемо раді допомогти!

Начальник  Нововолинського МВ ДРАЦС

ГТУЮ у Волинській області                                                        Савік Л.В.