На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Володимир-Волинська ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області запрошує громадян перевірити власні реєстраційні дані

Створено: Середа, 28 лютого 2018, 12:58

b0e02c21c8ccdcbc33a36370c5a442d6 XL copy

Відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України (п.п.70.2 та 70.7) громадяни у разі зміни місця проживання зобов’язані протягом місяця подати до державної податкової інспекції заяву форми 5-ДР для внесення відповідних актуальних даних  в Державний реєстр фізичних осіб - платників податків, - звертають увагу у Володимир-Волинській ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області.

Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку обов’язково надійдуть у визначений законом термін до адресата.

У протилежному випадку громадянин може не отримати повідомлення від органу ДФС про нараховані суми податкових платежів, а відтак своєчасно виконати свій обов’язок зі сплати зазначених податків.

Щоб не потрапити у перелік податкових боржників кожному громадянину, котрий змінював свої реєстраційні дані, зокрема  прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання (реєстрації) після того, як востаннє звертався до державної податкової інспекції щодо присвоєння відповідного реєстраційного номера облікової картки платника податків, варто невідкладно подати заяву за формою 5-ДР  за місцем нової реєстрації (проживання).

Довідково: зізразком заяви форми 5-ДР  можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області в розділі «Адміністративні послуги».

За матеріалами Володимир-Волинської ОДПІ