На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинці взяли участь у Форумі місцевого самоврядування з питань кадрової політики, надання адміністративних послуг та діяльності ОТГ

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинці взяли участь у Форумі місцевого самоврядування з питань кадрової політики, надання адміністративних послуг та діяльності ОТГ

Створено: П'ятниця, 23 лютого 2018, 08:53
Перегляди: 199
Поділитися

dscn8407

Нещодавно у Києві відбувся Форум місцевого самоврядування з обговорення проблемних питань у сфері кадрової політики і організації роботи рад, надання адміністративних послуг, діяльності об’єднаних територіальних громад. У ньому брали участь представники органів місцевого самоврядування, які працюють у сферах кадрової політики та надання адміністративних послуг, а також представники об’єднаних територіальних громад. Від Нововолинська учасником  цього Форуму стала начальник Центру надання адміністративних послуг Алла Ковальчук.

 Мета заходу – обговорення розроблених Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС  Стратегій секторальних реформ за напрямками: кадрова політика і організація роботи рад;  надання адміністративних послуг та електронне урядування.

Відкрив роботу Форуму Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Привітавши учасників, він запросив до слова Голову Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка. Під час свого виступу народний депутат зазначив, що зараз на розгляді у Комітеті знаходяться два найважливіші  для місцевого самоврядування законопроекти. Один з них ­– Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування». Другий законопроект – «Про об’єднання громад навколо міст обласного значення». Сергій Власенко також звернув увагу на проблему забезпечення повсюдності юрисдикції органів місцевого самоврядування базового рівня, передачі їм повноважень у сфері земельних відносин та необхідності врахування європейського досвіду при реформуванні районної ланки публічної влади тощо.  

Далі до слова був запрошений Володимир Вакуленко, завідувач кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом НАДУ. Він зазначив, що реформа з децентралізації ставить перед громадами низку проблем, зокрема, щодо залучення ресурсів до розвитку. Це стосується і професійних кадрів, розробки стратегій, планування бюджетів, розробки статутів ОТГ. Громади мають навчитися використовувати інструменти та можливості, які надає Уряд (ДФРР, субвенція, програми енергоефективності) та міжнародні фонди.  

Після виступів спікерів учасники Форуму мали можливість поставити їм запитання.

На завершення експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування АМУ Людмила Даменцова подякувала учасникам за активну роботу та запевнила їх, що Асоціація врахує всі напрацьовані пропозиції у зверненні до відповідних органів влади.

Учасники Форуму відвідали Центри надання адміністративних послуг м. Києва. Зокрема, начальник Нововолинського ЦНАП Алла Ковальчук з групою колег відвідала Центр надання адміністративних послуг Дарницької РДА в м. Києві, де була можливість обмінятись досвідом роботи.

Нововолинський ЦНАП.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet