На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинський Центр розвитку підприємництва в дії

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинський Центр розвитку підприємництва в дії

Створено: Понеділок, 19 лютого 2018, 12:11
Перегляди: 237
Поділитися

IMG 5550

Найкращою оцінкою у будь-якому починанні є зазвичай досягнення поставленої мети. Сьогодні з впевненістю можна сказати, що діяльність Нововолинського центру розвитку підприємництва, що діє у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості, дає свої якісні та позитивні результати. 

 

Метою створення є підтримка та активізація підприємницької ініціативи, створення умов для самозайнятості та підвищення рівня поінформованості діючих та майбутніх підприємців.

2018 рік щойно розпочався, але з впевненістю можна сказати, що завдяки сприянню фахівців Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості, вже 4 безробітних започаткували власну справу. Усі четверо - молоді люди віком від 27 до 34 років, серед них є учасник антитерористичної операції, внутрішньо переміщена особа з Луганської області та жінка, яка має дитину до 6 років. Запропоновані бізнес-ідеї є досить цікаві та актуальні на ринку праці: створення приватного дошкільного закладу; вантажні перевезення; надання стоматологічних послуг; ремонт меблів та домашнього начиння.

Завдяки діяльності Центру сформовано зручний інформаційний простір для осіб, що бажають започаткувати власну справу та підприємців, сприяння в організації підприємницької діяльності шляхом проведення індивідуальних та групових консультацій, тренінгів, можливості навчання на курсах «Підприємець-початківець» тощо. В Нововолинському Центрі розвитку підприємництва є чимало інформації з питань підприємницької діяльності, зразки бізнес-планів, пропозиції бізнес-ідей та чимало іншої корисної інформації з питань відкриття та розвитку бізнесу.

Тож запрошуємо усіх, кому необхідна фахова консультація з питань започаткування чи ведення підприємницької діяльності до Нововолинського Центру розвитку підприємництва.

Чекаємо Вас за адресою:

місто Нововолинськ, провулок Поштовий, 1,

телефон: 3-21-15, ел.пошта: novovolcz@i.ua

Ірина Олійник, в.о. директора Нововолинської міської філії

Волинського обласного центру зайнятості.                                           

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet