Про місто НОВИНИ МІСТА Сьогодні Нововолинськ прощався зі своїм Героєм

Сьогодні Нововолинськ прощався зі своїм Героєм

Створено: Вівторок, 27 травня 2014, 17:49

P1010060

Ще не висохли сльози у нововолинців за героєм Небесної сотні Сергієм Байдовським,  як місто  знову в жалобі. На Донеччині під Волновахою загинув Павло Попов, солдат резерву 51-ї окремої механізованої бригади. Йому було лише 22...

Невимовного горя зазнала родина воїна-патріота України, який повернувся додому у труні. Сьогодні сотні нововолинців провели земляка в останню путь. Прощання з солдатом відбулося біля будинку, в якому він мешкав. Священики Української Православної Церкви Київського Патріархату відслужили спільну панахиду.

Співчуття родині загиблого солдата висловили міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник Володимир Рожелюк. Вони передали матері Павла Попова Аллі Григорівні 10 тисяч гривень, які виділені на поховання  відповідно до рішення виконавчого комітету. Міська влада також взяла на себе організацію похорону.

Поховали Павла Попова з військовими почестями на міському цвинтарі.

Нововолинська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу загибелі молодого мешканця міста та висловлюють щирі співчуття родині воїна, полеглого за Батьківщину.