На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбувся «Кубок Світязя-2018»

Створено: Понеділок, 19 лютого 2018, 11:29
Перегляди: 165
Поділитися

27973817 511722339224163 1904336709865160720 n

20 команд з  Волині взяли участь у змаганнях із зимової риболовлі на мормишку, що відбулися 17 лютого. Захід організований Нововолинським спортивно-оздоровчим комплексом "Шахтар", відділом у справах молоді спорту Нововолинського міськвиконкому, центром фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх". Змагання пройшли за сприяння Шацького національного природного парку та Світязької сільської ради.

Після реєстрації учасників та інструктажу з техніки безпеки о 9-ій годині був даний старт змагань. Прекрасна сонячна погода та міцний лід на озері Світязь сприяли проведенню заходу. Чотири години залікового часу пролетіли зовсім непомітно. Всі учасники команд прагнули показати свої найкращі якості у цьому виді спорту. У підсумковому зважуванні третє місце з результатом 1,850 кг посіла команда "Урожай" з Нововолинська (Шукатка Генадій, Мусій Ігор, Руокіс Олександр). Друге місце з вагою улову 2,160 кг зайняла досвідчена дружина "Патріот-1" з с.Світязь (Цвид Володимир, Курчак Віктор, Денисовець Василь). А перемогу у цьому спортивно-масовому заході здобув луцький колектив "Академія" (Сітовський Андрій, Григор"єв Роман, Мединський Володимир). Результат - 4,655 кг.

Призери нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів. А команда-переможець отримала кубок за 1 місце. Окремими призами відзначені кращі у наступних номінаціях:

"Найбільша риба"- Шукатка Генадій (щучка 220гр.);

«Наймолодший рибалка"- Кужель Андрій.

"Королева риболовлі"- Христецька Марія.

"Заслужений волонтер"- Сіжук Володимир.

Від засновника змагань Володимира Цвида та депутата Світязької сільської ради Василя Денисовця найактивніші учасники змагань отримали цінні подарунки.