На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Сімейні форми влаштування дітей

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Сімейні форми влаштування дітей

Створено: Понеділок, 19 лютого 2018, 11:19
Перегляди: 157
Поділитися

8485 0 608x328

У державі сім’я відіграє важливу функцію формування нації. Адже вона є середовищем для фізичного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, як майбутнього громадянина України.

Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом із батьками.

Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу є однією із форм сімейного виховання. Прийомна сім’я. Що це? Прийомна сім'я – це сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату може взяти на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Метою утворення прийомної сім'ї є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім'ю на виховання та спільне проживання.

Прийомними батьками може бути подружжя або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що беруть на виховання та спільне проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні діти – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, влаштовані до прийомної сім'ї.

Прийомні діти виховуються у прийомній сім'ї до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації - до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

Прийомна сім’я створюється на власній житловій площі батьків, за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

За прийомними дітьми зберігаються пільги і державні гарантії, передбачені законодавством для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Батьки-вихователі є законними представниками прийомних дітей та дітей-вихованців в установах та організаціях без спеціальних на те повноважень, несуть персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомних дітей.

Одним із завдань, покладених на центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є підготовка до створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

На теперішній час у нашому місті організовано 5 прийомних сімей та два дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина.

Для тих, хто хоче створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, прохання звертатися до Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, буд.7, каб. 333, 331. Контактний телефон: 3-11-84

 

 

Інформація

Нововолинського міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet