012    01

Вшануємо пам"ять Героїв Небесної Сотні

Створено: Понеділок, 19 лютого 2018, 09:10

top-photoгерої

20 лютого о 15-ій годині біля фотостели Героїв Небесної Сотні відбудеться мітинг-реквієм. Також священнослужителі відправлять панахиду за загиблими.

Цього дня о 12.00 та 14.00 годині  у Нововолинському міському історичному музеї проводитимуться тематичні уроки, присвячені подіям на Майдані та Героям Небесної Сотні «Ангели справедливості». О 15.00 годині  розпочнеться демонстрація фільму «Зима в вогні».

Разом із тим, заплановані заходи просвітницького та виховного змісту у закладах освіти, а також організація тематичних виставок та  заходів патріотичного спрямування у бібліотеках міста.

Слід зазначити, що пам’ятний день встановлений указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ
та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.