012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Створено: Середа, 07 лютого 2018, 16:07

cblsdds

«Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».

Проект рішення виконавчого комітету  Нововолинської міської ради та аналіз його регуляторного впливу оприлюднені на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: www.novovolynsk-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика». З проектом даного рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, каб.№418, тел. 3-26-50.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (06.02.2018) на адресу розробника:

м. Нововолинськ, пр.Дружби, 27, каб. 418