Про місто НОВИНИ МІСТА „Срібні дзвіночки” привезли нагороди

„Срібні дзвіночки” привезли нагороди

Створено: П'ятниця, 02 лютого 2018, 08:19

Дарина Зубкович кер. Кравчук І.В

27 січня 2018 року у м. Ковель, на базі комунального позашкільного навчального закладу «Ковельський Палац учнівської  молоді ім. Івана Франка відбувся  обласний конкурс  української сучасної пісні „Срібні дзвіночки” . У ньому взяли участь вихованці художньо-естетичного відділу  НЦДЮТ:

Мужилко Людмила

Ревич Олександра – вихованка зразкового вокального ансамблю «Паросток» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (старша вікова категорія) (керівник Сидоренко Н.М.) – грамота управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за активну участь;

Мужилко Людмила – вихованка зразкового гуртка вокально-естрадного співу Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (середня вікова категорія) (керівник Бортнічук С.С.) - грамота управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за зайняте І-ше місце;

Зубкович  Дарина - вихованка зразкового гуртка вокально-естрадного співу Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (молодша вікова категорія) (керівник Кравчук І.В.) - грамота управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за зайняте ІІІ-тє місце .

НЦДЮТ.