На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Буде пам"ятник Героям

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Буде пам"ятник Героям

Створено: Середа, 31 січня 2018, 16:55
Перегляди: 221
Поділитися

IMG 0385

Сьогодні відбулося перше у цьому році засідання робочої групи, яка створена згідно з розпорядженням міського голови для вирішення питань щодо підготовки, виготовлення та встановлення пам’ятника загиблим учасникам Революції Гідності та воїнам антитерористичної операції. Її очолює перший заступник  міського голови, секретар  ради Андрій Сторонський.

 IMG 0382

На початку засідання Андрій Миронович повідомив, що підготовча робота у цьому напрямку розпочалася ще минулого року. Визначене місце для встановлення пам’ятника. Це сквер за Будинком спорту. Як зазначив Андрій Миронович, планується здійснити благоустрій території. Однак, для цього потрібен час. Важливо мати напрацювання, обговорити напрямки роботи і розробити конкретний план дій.

На засіданні свої міркування висловили керівники громадських організацій «Незламні нововолинці» та Спілки ветеранів АТО Володимир Демчук і Олександр Кондисюк. Як зауважив Андрій Сторонський, приступаючи до будівництва нового об’єкта,  треба враховувати загальноміську концепцію, а це значить, що він повинен вписатися  в інфраструктуру міста. Свою думку висловила і місцева художниця Віра Здрок, яка порадила провести опитування у соціальних мережах.  

IMG 0391

За результатами засідання Андрій Сторонський доручив головному архітектору міста Михайлу Вісьтаку розробити конкурсні умови та створити конкурсну комісію. Також робочою групою необхідно підготувати кілька ескізів. Тоді долучити до обговорення скульпторів та художників. І вже через місяць знову зібратися на чергове засідання.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet