012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Учитель Нововолинської гімназії - призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

Створено: Понеділок, 29 січня 2018, 14:50

С.М.Гапонюк

Із 22 по 26 січня 2018 року тривав обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Українська мова та література».

Місто Нововолинськ представляла учитель української мови та літератури Нововолинської гімназії, заступник директора Гапонюк Світлана Миколаївна. Усього участь у ІІІ етапі взяло 15 педагогів із різних міст та районів області. Свої педагогічні уміння вчителі демонстрували у 5 конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок», «Навчальний проект». Цьогоріч конкурсантам було запропоновано вперше взяти участь у таких етапах, як : «Практична робота», «Методичний практикум». Учителі мали можливість показати свої знання української мови і літератури, сучасну методику викладання цих предметів, творчу індивідуальність, знання педагогіки та психології, вміння працювати з учнями.

За підсумками членів журі обласного етапу учитель Гапонюк Світлана Миколаївна виборола ІІ місце. Вітаємо призера обласного етапу та бажаємо їй здоров’я, успіхів у подальшій роботі, творчості та натхнення.