Про місто НОВИНИ МІСТА Пропозиції мешканців враховані

Пропозиції мешканців враховані

Створено: Понеділок, 29 січня 2018, 10:07

round-table-meeting-600x277

Минулої п’ятниці, 26 січня, заступник міського голови Володимир Рожелюк провів нараду, на яку запросив начальників відділу містобудування та архітектури Михайла Вісьтака та відділу Дерржгеокадастру у Нововолинську Тараса Кантора, мешканців вулиць Залізнична, Тупікова, Іваничівська стосовно будівництва автостоянки на Сокальській. На зустріч прибув і забудовник.

Нагадаємо, напередодні жителі цих вулиць звернулися до посадовця з окремими пропозиціями.

Основне, що з’ясовано під час засідання – дана автостоянка не використовуватиметься як стаціонарна, а лише як парковка для клієнтів магазину.
У ході обговорення досягнуто консенсусу між учасниками наради. Забудовник взяв до уваги побажання жителів вищеназваних вулиць. Зокрема, зі сторони житлової забудови огорожа буде збудована не з сітки, а «глуха». Аварійний виїзд на Тупікову перекриватиметься воротами. Вони будуть замкнені. Також на вимогу мешканців забудовник опрацьовуватиме можливість облаштування на території аптечного кіоска.
За результатами наради складено протокол, куди внесені усі пропозиції громадян.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.