Про місто НОВИНИ МІСТА Громадська рада: підсумки минулого року та завдання на прийдешній

Громадська рада: підсумки минулого року та завдання на прийдешній

Створено: П'ятниця, 26 січня 2018, 16:15

Сьогодні, 26 січня 2018 року, відбулося перше у цьому році засідання громадської ради  при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, яку очолює керівник Нововолинської первинної  журналістської організації Волинської обласної організації НСЖУ Ігор Лісовий.  У ньому взяв участь міський голова Віктор Сапожніков. Керівник міста прозвітував про основні досягнення Нововолинська за минулий рік, а також розповів про плани на поточний.

Зокрема, він акцентував увагу на  бюджетних питаннях, відзначив, що Нововолинськ є лідером серед міст Волині щодо   виконання місцевих бюджетів. Міський голова наголосив на основних заходах, які вдалося здійснити торік  у комунальній сфері, освітянській та медичній галузях.

У форматі діалогу члени дорадчого органу спілкувалися з міським головою стосовно актуальних питань - подальшої долі нововолинських шахт, пільгового перевезення до дачних масивів, упорядкування торгівлі на центральному міському ринку.

Громадська рада затвердила план роботи на 2018 рік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю.