012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Олександр Громик провів прийом громадян у селищі Благодатному

Олександр Громик провів прийом громадян у селищі Благодатному

Створено: Вівторок, 23 січня 2018, 14:30

P1010266

Відповідно до графіка, 22 січня 2018 року, заступник міського голови  Олександр Громик здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань у сел. Благодатне. До посадовця звернулося 16 людей. Жителі вулиці Миру, 20 занепокоєні поганим станом дороги  біля їхнього та сусідніх будинків. Тож просили, аби засипати дорожнє покриття  породою, щебенем  чи іншим матеріалом. З проханням заасфальтувати дорогу також звернулися мешканці з вулиці Лісової.

Вісім  жінок з багатодітних сімей прийшли на прийом до заступника міського голови з питанням  пільгового перевезення їхніх дітей на маршруті №13. Олександр Громик надав відповідні роз’яснення і повідомив, що найближчими днями  у приміщенні Нововолинської міської ради відбудеться нарада за участю перевізників.

Під час прийому троє громадян селища звернулися до заступника міського голови щодо норм трудового законодавства.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.