Про місто НОВИНИ МІСТА Єднаймося заради тебе, Україно!

Єднаймося заради тебе, Україно!

Створено: Понеділок, 22 січня 2018, 17:03

IMG 0280 copy

Майже століття тому, 22 січня 1919 року, відбулась вікопомна подія для всього українського народу: дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно - Українська Народна Республіка - об'єдналися в самостійну соборну державу. Знакова дата увійшла в історію людства і досі залишається в серцях українців.

Традиційно, це велике свято відзначають і нововолинці. Свою патріотичну позицію продемонстрували представники міської організації Союзу Українок, яку очолює відома активістка, завідувачка дитячим дошкільним закладом №6 Надія Бєльська. Союзянки пройшли ходою від площі В’ячеслава Чорновола до майдану Незалежності з великим полотнищем Державного прапора України і прапором Євросоюзу.

Учасники утворили живий ланцюг єднання навколо пам’ятника Т.Г.Шевченку. Піднесеності духу додавало звучання патріотичних пісень.

Визначній даті були присвячені урочистості у міському палаці культури. У них взяли участь міський голова Віктор Сапожніков, депутати міської ради, представники громадських і політичних об’єднань, учнівська та студентська молодь, громадськість міста.

- День Соборності – свято нації. Український народ пройшов нелегкий шлях. Та ще ніколи воно не було таким величним, вистражданим і символічним. Як і колись, так і тепер українці знову відстоюють ідею соборності та цілісності держави. Ми стали народом з одним серцем та з однією думкою, - сказав очільник міста і закликав усіх докладати зусиль для того, аби розбудовувати вільну, незалежну Україну, про яку мріємо і в якій повинні жити наші діти.
Методист міського методичного кабінету Лілія Нестерук, звертаючись до присутніх, наголосила, що ми усі маємо розуміти: лише разом можемо зберегти рідну державу, адже соборність – це не лише спільна територія, а й духовна єдність, спільні цінності та ідеали. Це велика міцна родина всіх громадян України.

Митці міського палацу культури підготували чудову концертну програму.

Від учасників заходу поклали квіти до пам’ятника Шевченку, фотостели Небесної Сотні, меморіальної стели загиблим Героям АТО, Символічної могили борцям за волю України.

На завершення урочистосей артисти міського Палацу культури виконали Державний Гімн України.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.