На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Триває прийом заявок для участі у конкурсі «Благодійна Україна»

Триває прийом заявок для участі у конкурсі «Благодійна Україна»

Створено: П'ятниця, 19 січня 2018, 21:35

thumb 780388 news m

Асоціація благодійників України оголосила початок нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017», метою якого стало відзначення кращих українських доброчинних ініціатив та благодійників.

Найефективніших у благочинній справі нагороджують унікальною відзнакою «Ангелом добра». У середовищі благодійників таку нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

Нагадаємо, що заснований Асоціацією благодійників України конкурс став єдиним діючим загальнонаціональним проектом з відзначення кращих меценатів та найбільш ефективних ініціатив у житті нашої держава.

Головою Наглядової ради конкурсу стала Анжеліка Рудницька – співачка, мисткиня, журналіст, волонтер, громадський діяч. Окрім того, до її складу зараховують лідера гурту «Мандри» Сергія Фоменко, директора видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Івана Малковича, співачку Марину Одольську, поета Сергія Жадана, фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополю та низку інших відомих українців.

Активну фазу конкурсу розпочали ще у жовтні 2017-го. Прийом заявок для участі триватиме ще до 15 лютого 2018 року включно.

Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних  і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців та лауреатів відбудеться вже цієї весни у Києві.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному веб-сайті за адресою http://www.blagoukraine.org/ .

Відповідальна особа: менеджер зі зв’язків з громадськістю Асоціації благодійників України Валентина Єфімова, тел. (067) 16-404-11, (063) 48-493-45.

Положення про Національний конкурс «Благодійна Україна»

Форма конкурсної заявки

Критерії та порядок оцінювання

За інформацією Волинської ОДА.