На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Військовий облік треба покращити

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Військовий облік треба покращити

Створено: Четвер, 18 січня 2018, 20:51
Перегляди: 284
Поділитися

IMG 0167

Більш як з трьох десятків питань прийняті рішення виконавчим комітетом Нововолинської міської ради  18 січня.

Військовий  комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Плужнік розповів про підсумки військового обліку та бронювання військовозобов’язаних за 2017 рік та окреслив   завдання щодо його покращення у 2018 році. Зокрема, він наголосив, що   у лютому – квітні   минулого року   проведено звірки, перевірки військового обліку призовників і військовозобов’язаних у селищній раді, на підприємствах, установах, організаціях   Нововолинська та селища Благодатного.  Олександр Плужнік зауважив, що не всі  підприємства подають дані про зміну облікових даних та рух військовозобов’язаних, не проводять заходи щодо  поновлення, виявлення  військовозобов’язаних, котрі не перебувають на військовому обліку і не мають військово-облікових документів. З метою покращення стану  справ з даного питання  рішенням виконкому   визначено ряд завдань  окремим виконавцям і службам.

            Члени виконкому затвердити перелік видів громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість та сприяють соціально-економічному розвитку міста, а також перелік підприємств, організацій, установ, де будуть проводитись громадські роботи. Про їх організацію у 2018 році розповів  директор Нововолинського центру зайнятості Ігор Кантор.

IMG 0189

            Члени виконкому також внесли зміни до порядку використання коштів міського бюджету для надання матеріальної допомоги по рішенню виконкому.   До переліку претендентів на отримання  допомоги  з бюджету внесли  родини померлих учасників АТО, що мають інвалідність, отриману  внаслідок  перебування у зоні бойових дій.

         Більше десяти питань, які були внесені до  порядку денного виконавчого комітету, стосувалися  захисту прав та інтересів неповнолітніх, із яких прийняті  конструктивні рішення.

    Відділ з питань внутрішньої політики,

    взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet