012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Створено: Середа, 17 січня 2018, 09:50

14 питань розглянули на засіданні  комісії з питань захисту прав дитини, що відбулося днями у приміщенні Нововолинської міської ради. Начальник служби у справах дітей Іванна Думич ознайомила із планом роботи комісії  на І півріччя 2018 року. Також вона поінформувала про стан проходження медичного огляду дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у ІІ півріччі минулого року.

Члени комісії ознайомилися зі станом утримання і виховання дітей в одній із прийомних сімей, затвердили індивідуальний план соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

П’ять питань порядку денного стосувалося доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно їхніх малолітніх дітей.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей міськвиконкому. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.