На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Радилися з громадою

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Радилися з громадою

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 11:01
Перегляди: 189
Поділитися

IMG 0065

10 січня відбулися громадські слухання щодо обговорення та розгляду містобудівної документації – детальних планів території будівництва автостоянки для магазину промислових товарів на вул. Сокальській, 1 та будівництва автостоянки на проспекті Степана Бандери у м. Нововолинську.

Проводив засідання заступник міського голови  Володимир Рожелюк. Детально про ці два проекти розповів головний архітектор міста Михайло Вісьтак. Зокрема, він повідомив, що для будівництва автостоянки на проспекті Степана Бандери вибрана вільна земельна ділянка біля існуючої автостоянки. Михайло Вісьтак зауважив, що виділити цю земельну ділянку під забудову іншого об’єкту, наприклад, магазину, неможливо, у зв’язку з обмеженими габаритами та малою площею. Її продаж  буде проведено через аукціон, в якому мають право взяти участь всі бажаючі.

IMG 0072

Михайло Вісьтак поінформував і про інший проект, а саме влаштування автостоянки для магазину промислових товарів на вул. Сокальській. Для цього планується вільна від забудови територія в районі вул. Тупикової. Автостоянка розрахована на 48 паркувальних місць, аварійний виїзд запроектовано  на вул. Тупикову  і  додатковий - через територію магазину. Проектом враховано дотримання санітарних розривів до існуючої індивідуальної забудови. Продаж цієї земельної ділянки також буде проведено через аукціон.

  Присутніна громадських слуханнях цікавилися питанням благоустрою території навколо майбутніх об’єктів будівництва.

IMG 0070

Усі пропозиції громадян занесені до протоколу. Проект рішення про затвердження проектів будуть внесені на розгляд чергової сесії Нововолинської міської ради.  

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet