На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Готуємося до Дня Соборності України

Готуємося до Дня Соборності України

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 12:06

євплд

Три великі релігійні празники, які відзначаємо у січні, зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день - радісним, а Україна вільною й єдиною. Чи не символічно, що саме у ці дні духовних свят майже століття тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно -Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

Щороку  цього дня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України. З метою належної підготовки та відзначення в Нововолинську цієї знакової дати сьогодні, 12 січня 2018 року, міський голова Віктор Сапожніков провів нараду з керівниками окремих управлінь,  відділів виконавчого комітету міської ради та служб міста.

22 січня о 15.00 год у міському палаці культури відбудуться урочистості та святковий концерт «Єднаймося заради тебе, Україно».

Міський голова акцентував увагу на важливих моментах: про встановлення в місті у день свята національної символіки, упорядкування місць пам’яті борців на волю й незалежність України.

До  Дня Соборності України пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, конференції, інші заходи у навчальних закладах міста.   У бібліотеках міста діятимуть книжкові виставки, тематичні полиці,  що висвітлюють історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.