012    01

Опалювальний сезон проходить стабільно

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 11:10

штаб

Заступник міського голови Володимир Рожелюк, керівники комунальних служб міста взяли участь у засіданні антикризового енергетичного штабу, яке відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика 11 січня 2018 року.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрія Пирога, опалювальний сезон 2017-2018 рр., що розпочався на території області наприкінці жовтня минулого року, проходить без проблем.

Як повідомив  начальник відділу будівництва, комунального господарства і газифікації міськвиконкому Олександр Гринь, У Нововолинську стабільно працює 9 котелень, 9 центральних теплових пункти, опалюються усі житлові будинки, 9 дошкільних дитячих закладів, 9 шкіл та 146   інших установ.

За період проходження опалювального сезону аварій та понаднормативних відключень від тепло-, водо-, газопостачання   не зареєстровано. До роботи   в осінньо-зимовий період житлово-комунальними підприємствами підготовлено 12 одиниць техніки. На складах комунальних підприємств знаходиться протиожеледний матеріал в кількості 1, тис тонн піскосоляної суміші.

– За прогнозами синоптиків, із середи – зниження температури повітря до – 10° С, а також хуртовини. Тож вже сьогодні слід активно готуватися до погіршення погодних умов, аби це не стало несподіванкою для працівників комунальних служб, – наголосив Володимир Гунчик під час засідання.

Володимир Рожелюк, а також інші доповідачі,  акцентували увагу на проблемі повернення державою розрахунків по пільгах та субсидіях за спожиті енергоносії жителями області. Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області дав доручення управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації підготувати звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, де чітко охарактеризувати ситуацію, що склалася. Адже вже у вівторок та середу Володимир Гунчик працюватиме у Києві.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.