012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Вихованці дитячої школи мистецтв представили колекцію Різдвяних янголів

Вихованці дитячої школи мистецтв представили колекцію Різдвяних янголів

Створено: Середа, 10 січня 2018, 16:41

ангел

Традиційно у новорічно-різдвяні у міському історичному музеї відкрили святкову виставку  робіт вихованців дитячої школи мистецтв. Експозиція налічує  понад 170   творчих  доробків.

-Цього року  темою обрали  цікавий символ Різдва – Різдвяний ангел, який є сильним оберегом. Через власне сприйняття діти зобразили янголів у  своїх роботах, - каже художник-реставратор музею Ірина Ромашко.

Викладачі школи мистецтв Алла Навроцька, Олена Киця, Лідія Стрижачук разом зі своїми вихованцями  представили роботи у різних техніках, виготовлені із незвичайних матеріалів.

З неабияким натхненням учні працювали над кожною роботою.

-Кожен Ангел неповторний, зазначає Алла Навроцька,- кожен має свій характер, несе позитивну енергетику,  бо діти вкладали у нього свою любов.

Виставка функціонуватиме  у міському музеї упродовж двох місяців.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"яззків з громадськістю.