012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Змінено розмір адміністративного збору за надання послуг!

Змінено розмір адміністративного збору за надання послуг!

Створено: П'ятниця, 05 січня 2018, 12:38

У грудні 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державний бюджет на 2018 рік». Оскільки, розмір адміністративного збору за надання окремих адміністративних послуг на пряму залежить від розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, то з прийняттям бюджету відбулися певні зміни.

Зокрема, змінено суми адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

1) державна реєстрація права власності:

- у строк, що не перевищує 5 робочих днів – 180 грн;

- у строк 2 робочі дні – 1760 грн;

- у строк 1 робочий день – 3520 грн;

- у строк 2 години – 8810 грн;

2) державна реєстрація інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки):

- у строк, що не перевищує 5 робочих днів – 90 грн;

- у строк 2 робочі дні – 880 грн;

- у строк 1 робочий день – 1760 грн;

- у строк 2 години – 4410 грн;

3) державна реєстрація обтяжень речових прав, іпотеки у строк, що не перевищує 2 робочі дні – 90 грн;

4) внесення змін до записів Державного реєстру прав – 70 грн;

5) за отримання інформації з Державного реєстру прав:

- отримання інформації, витягу в паперовій формі – 40 грн;

- отримання інформації, витягу в електронній формі – 20 грн.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік» за державну реєстрацію у 2018 році справляється адміністративний збір* у такому розмірі:

- зміни фізична особа-підприємець - 180 грн.,

- зміни юридична особа - 530 грн.,

- за витяг - 90 грн.,

- за виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника (юридична особа)  - 160 грн;

- за виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника (фізична особа-підприємець)  - 50 грн;

* Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Звертаємо Вашу увагу, що відділ «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» та виконавчий комітет Нововолинської міської ради не визначає та жодним чином не впливає на встановлення розміру адміністративного збору за надання адміністративних послуг!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету Нововолинської міської ради