На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Вітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Вітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Створено: Неділя, 31 грудня 2017, 11:56
Перегляди: 525
Поділитися

10 copy copy

Шановні нововолинці та мешканці

селища Благодатного!

       Сердечно вітаю Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Вступаючи у новий відлік часу, традиційно підсумовуємо зроблене за рік, плекаємо надію на краще майбутнє та віримо у здійснення планів і задумів.

 

       2017-й ми прожили достойно.  Це був рік наполегливої праці, завдяки якій ми примножили свої здобутки, набули нового досвіду.

       Відрадно, що Нововолинськ продовжує займати лідируючі позиції  у Волинському краї  за основними економічними показниками – виробництво продукції на одиницю населення, середній розмір зарплат та пенсій, інвестиційні надходження.

       У розрахунку на одного жителя міста реалізовано промислової продукції майже  на 50 тис. грн.

       Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку міста за увесь період інвестування, складає близько 44 відсотки загальнообласного обсягу.  Ми маємо більше 2000 доларів США на одного мешканця, що майже у 8 разів  перевищує загальнообласний показник.

       Зроблено чимало у багатьох галузях міського господарства. Так, будівельні підприємства міста  виконали будівельних робіт більш як на  26  млн грн, що  становить 149 відсотків до минулорічних обсягів.

       Дякую усім, хто творив добрі справи, докладав зусиль, аби наше  рідне місто ставало ошатнішим і  красивішим.

       Новий рік ставить нові завдання. Впевнений у наших силах та в єдності спільних дій.

       Щиро бажаю, щоб 2018-й рік прийшов до нас із миром. Низький уклін нашим захисникам, велика їм  вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

       Зичу, щоб Новий рік став для кожного з Вас, шановні земляки,  роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!  

        Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов. Хай світло новорічних вогнів зігріває  Ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця  вірою у кращий завтрашній день.

З Новим роком!

Із Різдвом Христовим, дорогі земляки!

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet