На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Збулася мрія нововолинських легкоатлетів

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Збулася мрія нововолинських легкоатлетів

Створено: Четвер, 28 грудня 2017, 16:34
Перегляди: 642
Поділитися

IMG 4032

Приємний подарунок до Нового року зробила міська влада юним спортсменам, які займаються у дитячо - юнацькій спортивній школі. За два з половиною місяці тут зроблено реконструкцію легкоатлетичного залу. Сьогодні оновлений спортивний зал  дав  старт початку проведення змагань.

 З нагоди відкриття на урочистість завітали міський голова Віктор Сапожніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський,  президент Федерації легкої атлетики Волині, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, директор ПП «СпортЕлітБуд», заслужений  тренер України Володимир Рудюк, юні легкоатлети, їхні наставники і батьки.

IMG 4038

Відкриваючи захід, заступник директора спортивної дитячої установи Галина Мартинова підкреслила, що у передноворічно-різдвяні дні збулася їхня казкова мрія – мати сучасний легкоатлетичний зал.

Міський голова Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх, наголосив, що у співпраці з депутатами міської влади було прийнято рішення, аби провести капітальний ремонт у дитячо-юнацькій спортивній школі і виділити на це 1 млн 65 тис грн  бюджетних коштів. Він упевнений, що потрібно розвивати спортивну інфраструктуру в місті, адже заняття спортом – це насамперед здоровий спосіб життя. Віктор Сапожніков побажав юним легкоатлетам та їхнім  наставникам нових спортивних звершень. А їх на рахунку цієї установи -  чимало. Тут зростали  покоління легкоатлетів, чиї  імена відомі не тільки на теренах Волині, а й України та поза її межами. А нинішнього року троє вихованців ДЮСШ продемонстрували високі результати на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів та увійшли до складу збірної України.

IMG 4058

  Задоволений результатами роботи і Володимир Рудюк, очолювана ним фірма здійснювала  капітальний ремонт приміщення ДЮСШ.

Легкоатлетичний зал такого рівня, що функціонує при Нововолинській дитячо-юнацькій спортивній школі  – єдиний  на Волині. Тут проводяться обласні змагання, традиційні  турніри, у яких беруть  участь юні спортсмени  і з інших областей України.

IMG 4055

Після урочистої церемонії  перерізання стрічки, розпочався турнір із легкої атлетики серед дітей 2003-2004, 2005-2006, 2007 рр.н. і молодші.  Більше ста учасників змагалися за звання найкращого у стрибках в висоту та з бігу на дистанції 30 м.

Відділ з питань внутрішньої політики,

 взаємодії із ЗМ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet