012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА З вітаннями і подарунками до дітей

З вітаннями і подарунками до дітей

Створено: Середа, 27 грудня 2017, 16:55

Сьогодні на новорічне свято, яке проходило у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості, запросили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і тих, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.Такі діти потребують особливої уваги та підтримки. Резиденція Святого Миколая, де відбувалося дійство, сяяла неперевершеними декораціями та прикрасами.

У вогнях нововорічної ялинки спалахували численні побажання миру, злагоди, щастя.

З вітаннями та солодкими подарунками до дітей завітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він побажав їм щасливого нового року та здійснення усіх мрій.

Пісні і танці у виконанні вихованців центру дитячої та юнацької творчості доповнювали неповторну атмосферу свята.

Захід організували працівники служби у справах дітей, управління освіти та центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.