На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Чорноволівські читання відбулися у Нововолинську

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Чорноволівські читання відбулися у Нововолинську

Створено: Понеділок, 25 грудня 2017, 12:40
Перегляди: 183
Поділитися

 IMG 4019 copy

24 грудня 2017 року  в Україні вшановували пам'ять українського політика, публіциста, літературного критика, Героя України В’ячеслава Чорновола. Цього дня  йому виповнилося б 80 років. Напередодні цієї дати у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася науково-практична  конференція  «Чорноволівські читання : місія майбутнього України». У залі зібралися учителі, школярі та студенти навчальних закладів міста, активна громадськість Нововолинська. Ведуча заходу - директор Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Любов Кравцова розповіла про життєвий шлях  В’ячеслава Чорновола.

IMG 4020

 

Заступник  Нововолинського електромеханічного коледжу Лариса Жила  акцентувала увагу на перспективах українського державотворення в ідейній спадщині В’ячеслава Максимовича. Студентка Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ Марія Захарчук підкреслила, що  слова та діяльність  цієї величної постаті є дороговказом для наступних поколінь українців у боротьбі за збереження української державності. Бібліограф центральної міської бібліотеки Оксана Жабровець  ознайомила присутніх з основними джерелами вивчення особистості В’ячеслава Чорновола –  людини, яка уособлювала собою цілу епоху.

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі», – говорив В’ячеслав Чорновіл. Тож, потрібно пам’ятати цю велику людину. А найголовніше – бути українцями до останньої клітини нашого тіла та душі, пам’ятати про чин кожного Героя України.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet