На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Живи та працюй в Україні. Знайди роботу своєї мрії!

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Живи та працюй в Україні. Знайди роботу своєї мрії!

Створено: Четвер, 21 грудня 2017, 22:20
Перегляди: 291
Поділитися

IMG 6619

Сьогодні Державна служба зайнятості святкує 27 річницю з дня створення. Це вік, коли вже є зрілість, досвід, а попереду безліч нових можливостей. Можливостей йти в ногу з часом, тримати руку на пульсі, усвідомлюючи важливу роль служби зайнятості у цей нелегкий для України час.

Наше завдання полягає у тому, щоб робити правильні кроки, знайти мудрі  мотиваційні слова, розставити вірні акценти, в першу чергу для молоді, бо саме вона є рушійною силою сьогодення. Ми, як працівники служби зайнятості, маємо прикласти максимум зусиль, щоб молодь залишалась жити і працювати у своїй рідній країні, щоб саме тут молоді люди змогли знайти роботу своєї мрії із достойною заробітною платою.

IMG 6642Саме з цією метою сьогодні в Нововолинському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Живи та працюй в Україні. Знайди роботу своєї мрії!» Захід проводився за участю студентів Нововолинського електромеханічного коледжу, представників міської влади, обласної служби зайнятості, підприємців, які змогли досягнути успіху завдяки щоденній наполегливій праці та постійному самовдосконаленню. 

Директор Нововолинського міського центру зайнятості Ігор Кантор виступив із вступним словом та представив учасників заходу.

        Заступник міського голови Олександр Громик розповів про перспективи економічного розвитку міста та створення нових робочих місць. В Нововолинську успішно працюють такі підприємства, як ТзОВ «Кроноспан УА», ТзОВ «БРВ-Україна», де рівень заробітної плати є досить високим. Цьогоріч зареєстровано Індустріальний парк «Нововолинськ», який є першим на Волині, де передбачається створити понад 1000 робочих місць.

        Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк наголосив, що  Державна служба зайнятості є сервісною службою, яка використовує в своїй роботі нові сучасні сервіси при наданні послуг своїм клієнтам. Як зазначив директор – Нововолинськ це місто можливостей, бо саме у нас є потужні підприємства європейського зразка із достойною заробітною платою. 

        Заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Ольга Лакиш розповіла про профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, про необхідність постійного навчання та удосконалення в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці.

        За сприяння служби зайнятості отримали одноразову виплату для зайняття підприємницькою діяльністю та стали успішними підприємцями Іванна Свиновей та Андрій Левчук. Іванна має безліч клієнтів та надає послуги у сфері бухгалтерського обліку,  а Інтернет-магазин «PLUS+» Андрія постійно вдосконалюється та має безліч вдячних клієнтів. До речі, Іванна Свиновей та Андрій Левчук, в минулому були студентами Нововолинського електромеханічного коледжу і зазначили, що саме коледж дав їм ґрунтовний фундамент знань, які їм дали змогу реалізуватися спочатку як наймані працівники, а потім як підприємці і роботодавці.

        Директор ПП «Видавнича група «Формат» Володимир Купровський розповів присутнім про те, що його мрія дитинства друкувати газети переросла в успішний бізнес-проект. Фірма понад 15 років займається видавничою та поліграфічною діяльністю. Володимир наголосив, що якщо в людини є ціль і вона наполегливо і щоденно працює, то можна досягти вагомих результатів, реалізувати себе як професіонал в тій чи іншій галузі.

        Щоб побачити реальне сучасне виробництво, для студентів була організована економічна екскурсія на ТзОВ «Ренопласт» - підприємство, що випускає та реалізує продукцію під торговою маркою «Вікна Волині».

Заступник директора

Нововолинського МЦЗ                                        Ірина Олійник    

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet