012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Засвітили вогні на новорічній ялинці

Засвітили вогні на новорічній ялинці

Створено: Вівторок, 19 грудня 2017, 21:17

DSCN1580

У День Святого Миколая на площі В’ячеслава Чорновола відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки міста.

Біля зеленої красуні зібралося чимало дітей і дорослих. На свято завітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Упродовж години тривало святкове дійство, яке  підготували працівники міського Палацу культури. Із захопленням глядачі сприймали виступи юних танцюристів колективу «Флекс».

Декан Нововолинського деканату, митрофорний протоієрей Степан Фульмес благословив початок свята.

Андрій Сторонський побажав присутнім та усім нововолинцям гарного настрою, міцного здоров’я, миру  та щасливого нового року.

Перший заступник міського голови разом із Святим Миколаєм засвітили  вогні на новорічній ялинці.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків  з громадськістю.