На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося засідання комісії з детінізації та легалізації заробітної плати

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Відбулося засідання комісії з детінізації та легалізації заробітної плати

Створено: Четвер, 14 грудня 2017, 17:41
Перегляди: 429
Поділитися

     IMG 3904 copy

      14 грудня 2017 році у виконавчому комітеті під головуванням заступника міського голови Олександра Громика  відбулося розширене засідання  комісії з детінізації та легалізації заробітної плати.

 

       Засідання проходило за участю першого заступника начальника Управління Держпраці у Волинській області Юрія Бондарчука та начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталії Киричук.

IMG 3910

         Олександр Громик підкреслив, що легалізація заробітної плати та детінізація доходів населення є надзвичайно актуальними, бо саме від страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту громадян. 

 Під час засідання було проаналізовано діяльність комісії та спільно з представниками Держпраці відпрацьовані подальші заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи щодо дотримання законодавства про оплату праці.

Задля збільшення результативності роботи комісія проводить виїзні обстеження суб’єктів підприємництва з метою проведення роз’яснення щодо необхідності своєчасного оформлення трудових відносин та інформування про посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про працю.

    За підсумками проведеної роботи заступник міського голови  дав рядоперативних доручень. Разом з тим прийняті рішення, спрямовані на удосконалення роботи комісії.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet