Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося відкриття Резиденції Святого Миколая

Відбулося відкриття Резиденції Святого Миколая

Створено: Четвер, 14 грудня 2017, 14:24

Сьогодні в приміщенні Нововолинського дитячо-юнацького центру відбулося урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая. З вітальними словами до гостей свята звернувся перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. З побажаннями миру, добра, міцного здоров’я та радісних різдвяних свят він відкрив символічним золотим ключем Резиденцію Святого й наголосив, що відтак усі бажаючі зможуть там залишати листи для Миколая.

На урочистість завітав і сам Святий Миколай аби усім побажали добра, здоров’я, миру Україні, дітям - бути чемними, розумними, слухатися старших. А далі - малеча веселилася навколо ялинки, водили з Миколаєм хороводи, співали пісень, розповідали вірші. Всім присутнім день запам’ятався гарним настроєм та неповторними враженнями.