012    01

Цікава пропозиція для юристів

Створено: Вівторок, 12 грудня 2017, 14:50

шгекуц copy

Нововолинське бюро правової допомоги запрошує до співпраці осіб, що здобувають чи отримали юридичну освіту та бажають пройти навчальну практику, стажування, отримати досвід роботи.

За період проходження практики ми допоможемо Вам оволодіти сучасними методами та формами праці юриста , навчитися захищати права , свободи і законні інтереси громадян. Допоможемо закріпити та поглибити теоретичні знання

з конституційного, цивільного, трудового, кримінального, господарського

та інших галузей права і на їх основі самостійно вирішувати конкретні

життєві ситуації в управлінській та господарській діяльності.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні, отримати практичні навички в правовій сфері та пройти практику, стажування - спробуйте свої сили!

Звертайтесь за адресою:вул. Винниченка, 14, м. Нововолинськ, Волинська область, 45400,Україна

Графік прийому громадян: з Пн-Пт 9.00 - 18.00 год.

Телефон: (03344) 44814