Про місто НОВИНИ МІСТА Члени «Довіри» - на виставці Валентини Михальської

Члени «Довіри» - на виставці Валентини Михальської

Створено: Понеділок, 11 грудня 2017, 17:16

Днями у міському музеї відбулося відкриття персональної виставки картин відомої волинської художниці Валентини Михальської ізс. Хворостів Любомльського району. Експозиція налічує понад 100 робіт, створених у різних жанрах та техніках.

Це акварелі, серія графіки "Червоне та чорне", монотипія. Усі вони об’єднані прагненням донести до глядача найщиріші емоції та почуття.

У зв'язку з проблемами зі здоров'ям мисткиня не змогла  приїхати на відкриття. Та її прийшли підтримати друзі, місцеві художники, творча інтелігенція міста. Серед них і члени Нововолинської міської організації інвалідів «Довіра», яку очолює Валентина Міньковська. А перед відкриттям виставки представники цієї організації зібралися у тісному колі, аби підсумувати результати своєї  діяльності.

- Представники громадської організації «Довіра» є активними учасниками міських та обласних змагань для людей з обмеженими фізичними можливостями. Традиційними стали  змагання «Сильні духом» у нашому місті, - сказала начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк.- Незважаючи на всі випробування долі, ці люди завжди залишаються сильні духом, прикладом для інших.

Валентина Міньковська подякувала представникам галузевого відділу міськвиконкому за розуміння та підтримку і зазначила, що спортивні змагання є надзвичайно важливими для людей з обмеженими фізичними можливостями,   вони допомагають їм відкритися, дарують радість спілкування та надихають до життя.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків  з громадськістю.