012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Знай сьогодні, щоб жити завтра

Знай сьогодні, щоб жити завтра

Створено: П'ятниця, 01 грудня 2017, 16:52

Під такою назвою відбулися сьогодні, 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, заходи  у міському палаці культури. Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на гостру проблему.

Заходи ініціювали члени міської молодіжної ради та гуртка «Шкільний активіст» і підтримали Нововолинська міська організація Товариства Червоного Хреста України, відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому, центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.У залі палацу культури зібралося чимало молоді.  Ведучі заходу– студенти навчально - наукового інституту економіки та менеджменту – розповіли про цю страшну недугу.

Фахівець із соціальної роботи НЦ ССДСМ Анжела Качан закликала  юнаків та дівчат вести здоровий спосіб життя, відмовитись від ризикованої поведінки, а також не стояти осторонь проблеми ВІЛ-інфекції (СНІДу), бо вона може торкнутися кожного.

Учасники заходу  переглянули відеоролики  та  організували концертну програму на підтримку ВІЛ-інфікованих. Волонтери розповсюджували серед учасників акції  інформаційні матеріали.

У фойє палацу культури виклали символічну червону стрічку.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.