На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про актуальне – на робочих нарадах

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Про актуальне – на робочих нарадах

Створено: Четвер, 30 листопада 2017, 15:41
Перегляди: 191
Поділитися

 IMG 3807

Сьогодні, 30 листопада, міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду з керівниками комунальних служб, на якій акцентували увагу на питаннях, які розглядатимуть на сесії міської ради.

Обговорення основних напрямків функціонування медицини Нововолинська у рамках новоприйнятого законопроекту медичної реформи стало предметом розмови першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського з головним лікарем Нововолинської міської лікарні  Віктором Морозом та головним лікарем міської стоматологічної поліклініки Нововолинської ЦМЛ Яковом Тихонюком. Медики висловили своє бачення щодо проведення майбутніх реформ.

IMG 3810

Одне з нововведень є те, що кожен пацієнт шляхом укладання договору повинен бути закріпленим за конкретним сімейним лікарем, якого зможе обирати самостійно, не прив’язуючись до місця реєстрації чи навіть проживання. Відтак, кожен житель нашого міста має право обрати сімейного лікаря, який практикується у Нововолинську.

Стоматологічні послуги  поки що не включені до первинної медичної допомоги. Тому заступник міського голови Андрій Сторонський доручив Віктору Морозу та Якову Тихонюку розробити концепцію переходу стоматологічної поліклініки до роботи на госпрозрахункових засадах.

Також у ході наради обговорили питання енергозбереження та енергоефективності у медичних закладах Нововолинська.  

 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet