012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Визначені переможці І-ІІІ етапів ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Створено: Четвер, 30 листопада 2017, 13:03

DSCN3493

У листопаді на базі ЗОШ №5  проходив  ІІ (міський) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь  79 учнів – переможців 3-11 класів.

Перше місце вибороло  9 школярів : Огерук Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ №5;Островський Богдан, учень10 класу ЗОШ №2; Янець Маргарита, учениця  9 класу ЗОШ №6; Гутовський Сергій, учень 8 класу ЗОШ №4; Микитюк Дарина, учениця 7 класу ЗОШ №8;Гутовська Юлія, учениця 6 класу ЗОШ №4;Шевченко Максим, учень 5 класу ЗОШ №6; Харів Дарина, учениця 4 класу гімназії; Воробей Світлана, учениця 3 класу ЗОШ №7.

9 школярів зайняли 2 місце, а 18- третє.

Переможці та призери нагороджені  грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

30 учителів, учні яких зайняли І – ІІІ місця, також відзначені грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради за систематичну й результативну роботу з розвитку творчих здібностей, комунікативних умінь і навичок школярів, виховання любові до рідного слова, утвердження української мови як державної.

За створення належних умов для проведення  міського  етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика оголошено  подяку Гордійчуку В.Ф., директору ЗОШ №5 та його заступникам Віщур Т.В. і Кльофі М.Л.