012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Новорічну казку готують для нововолинських дітей

Новорічну казку готують для нововолинських дітей

Створено: Четвер, 30 листопада 2017, 12:13

IMG 3770 copy
Розпочався період підготовки до новорічно-різдвяних свят. Їх особливо чекають діти.Як зробити їх приємними для наших дітлахів, не оминути увагою тих, хто найбільш потребує її – про це йшлося на нараді, яку провела керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

Керівники відділів освіти, культури, центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, служби у справах дітей розповіли про заплановані заходи. 7 грудня у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості проходитиме конкурс малюнків та листів «Через поле, через гай, йде до нас Святий Миколай», а 15 грудня там проведуть майстер - клас з виготовлення новорічної іграшки.

14 грудня у НЦДЮТ відбудеться відкриття Резиденції Святого Миколая . 19 грудня там відбудеться святкова концертна програм. Цього ж дня  на площі В’ячеслава Чорновола урочисто засвітять вогні новорічної ялинки. У переддень цього свята новорічна казка завітає з подарунками до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, сім»ї яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Новорічно-розважальне шоу для дітей проходитиме у міському Палаці культури з 27 грудня по 29 грудня.

Зробимо новорічні-різдвяні свята для наших дітей казковими і неповторними!

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.