012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Міськрайонна первинна організація УТОС провела урочисті збори

Міськрайонна первинна організація УТОС провела урочисті збори

Створено: Середа, 29 листопада 2017, 20:05

магд

З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, який відзначається третього грудня, міськрайонна первинна організація УТОС провела урочисті збори. Нині товариство налічує близько двох сотень осіб - по зору з Володимир-Волинського району і міста,  Нововолинська та Іваничівського району.

У зборах взяла участь керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк. Вона зазначила, що кожного року у міському бюджеті передбачаються кошти для надання матеріальної допомоги членам товариства УТОС, а також на реалізацію статутної діяльності організації. Активним членам товариства Вікторія Магдисюк вручила подяки міського голови і подарунки.

Керівник організації Галина Малець розповіла про роботу і проблеми, з якими організація стикається щодня. Вона подякувала міській владі за розуміння і турботу у вирішенні проблемних питань людей з фізичними вадами.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків
з громадськістю міськвиконкому.