На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Ярмарок вакансій відбувся у Нововолинському центрі зайнятості

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Ярмарок вакансій відбувся у Нововолинському центрі зайнятості

Створено: Вівторок, 28 листопада 2017, 11:07
Перегляди: 379
Поділитися

IMG 6394

У 2015 році у Нововолинську введено в експлуатацію новий сучасний комплекс забою та переробки птиці ТзОВ «Птахокомплекс «Губин». Асортимент продукції підприємства нараховує понад 30 позицій в охолодженому та замороженому вигляді.

Основний продукт – тушки курчати-бройлера, напівфабрикати і субпродукти, виготовлені з курчат-бройлерів.Під час виробничого процесу курячі тушки проходять серію послідовних виробничих операцій. Швидкість і безперебійність кожного етапу зорієнтовано на максимальне забезпечення свіжості, смакових якостей м'яса і привабливого товарного вигляду.

Днями у Нововолинському міському центрі зайнятості  выдбувся ярмарок вакансій для безробітних на замовлення цього роботодавця. У заході взяли участь 26 безробітних.

Менеджер з персоналу ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» Оксана  Теодорович ознайомили присутніх з наявними вакансіями на підприємстві: підсобний робітник, водій автотранспортних засобів, слюсар-ремонтник, електрик та інші. Також більш детально розповіла про вимоги до претендентів на ці посади, рівень заробітної плати на підприємстві, про обов’язки, які виконують працівники різних професій на виробництві, умови праці, соціальний пакет: безоплатне надання гуртожитку для іногородніх, пільгове харчування (50 % вартості обіду оплачує підприємство), медогляд за рахунок підприємства.

У рамках ярмарку потенційні претенденти на посади отримали інформаційні проспекти з інформацією про вакансії та підприємство, а також відповіді на запитання, які їх зацікавили.  

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями                                             Коритко І.А.   

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet