Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: «Ситуація на шахтах не радує»

Віктор Сапожніков: «Ситуація на шахтах не радує»

Створено: Понеділок, 27 листопада 2017, 17:10

Шахтарське питання було одним із основних, на якому акцентував увагу міський голова Віктор Сапожніков на сьогоднішній прес-конференції. Працівники другої і третьої  змін шахти «Бужанська» не виїхали на поверхню. Основна їхня вимога-виплата заборгованої заробітної плати, яка на даний період становить 16 млн грн.

-Ситуація на шахтах не радує, - зазначив Віктор Сапожніков. - Гірники повинні отримати зароблене. Але нема вуглевидобутку вугілля. Більше 40 відсотків становить на сьогодні виконання річного завдання і нема боргу держави перед волинськими гірниками за відвантажене вугілля. Однак, цей стан справ потрібно вирівнювати.

Як зауважив Віктор Сапожніков до вирішення цього питання долучатиметься він, облдержадміністрація. Своє слово має сказати і керівництво Поромівської ОТГ, куди ідуть податки з цього підприємства, а також дирекція ДП «Волиньвугілля».

Керівник міста повідомив, що з дня  на день у міністерстві мають розділити 300 млн грн  дотації. Ці кошти передбачені на усі 33 шахти, які діють на підконтрольній Україні території. Скільки отримають волинські вугільні підприємства - поки що невідомо.

На прес-конференції Віктор Сапожніков також наголосив на стовідсотковій готовності міста до роботи у зимовий період. Розповів, що у центрі Нововолинська встановлено механічний двосторонній годинник висотою більше 3 метрів,   що  додає кращого вигляду бульвару Шевченка. Також повідомив, що 7 грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, на якій розглянуть до десятка питань, що пов’язані з уточненням та перерозподілом коштів, внесенням змін до галузевих програм. А основна чергова  сесія міськради планується після 20 грудня, у порядку денному якої буде більше 50 питань. До нового року планується прийняти основний фінансовий документ міста на 2018 рік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків
з громадськістю міськвиконкому.