Про місто НОВИНИ МІСТА Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Створено: П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:06

дфєі

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальних планів території «Будівництва автостоянки для магазину промислових товарів на   вул. Сокальській, 1 у м. Нововолинську» та «Будівництво автостоянки на  пр. Степана Бандери у м. Нововолинську».

Детальні плану розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект» м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 04.08.2017 року  № 18/18 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинськ».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вісьтак Михайло Володимирович.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається будівництво автостоянки для промислових товарів на вул. Сокальській, 1 у м. Нововолинську на земельній ділянці площею 0,2452 га. Площа забудови - 2452 кв.м,  площа мощення – 2000 кв.м, площа озеленення – 452 кв.м.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається будівництво автостоянки на пр. Степана Бандери у м. Нововолинську на земельній ділянці площею      0,0641 га. Площа забудови - 641 кв.м, площа мощення – 52 кв.м, площа озеленення –          121 кв.м.

Проекти складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схеми розташування території у планувальній структурі міста. Схеми сучасного використання території. Схеми планувальних обмежень. Проектний плани забудови, плани проектних ліній.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Відділ містобудування та архітектури.