012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Про патронат над дитиною говорили у міській раді

Про патронат над дитиною говорили у міській раді

Створено: Понеділок, 20 листопада 2017, 22:35

yzobrazhenye3viber-350x300

Нововолинськ  є одним із перших міст Волині, де буде впроваджено  патронат над дитиною – новою формою влаштування дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, у позитивну сім’ю. Про це йшлося 17 листопада 2017 року на засіданні міждисциплінарної команди у Нововолинській міській раді.

У засіданні взяли  участь  провідний фахівець із соціальної роботи Волинського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Жабченко, яка відзначила важливість впровадження  послуги патронату у Нововолинську.

Перший заступник міського голови, сектрар ради Андрій Сторонський  зауважив, що у місті діє 4 прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу з довготривалим перебуванням дітей, а патронат – дасть можливість дітям та їх сім’ям, що опинилися у складних життєвих обатавин,  подолати  складнощі  та повернутися до родини.

Директор Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лілія Бойко представила кандидата у патронатні вихователі та її добровільного помічника. Усі присутні отримали вичерпну інформацію про організаційні аспекти запровадження послуги  у нашому місті.

Патронат над дитиною – комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя[1]на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, та визначення форми її влаштування.

Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте в Нововолинську,   маєте власну  житлову площу, маєте вищу освіту й небайдужі до долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  звертайтеся за інформацією, як тимчасово підтримати дитину на платній основі.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном  (0 33 44)   3- 11 -84.

Нововолинський ЦССДСМ.