На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ долучився до міжнародного дня енергозбереження

Нововолинськ долучився до міжнародного дня енергозбереження

Створено: Понеділок, 20 листопада 2017, 12:27

eco 5

Щороку Нововолинськ долучається до міжнародного дня енергозбереження, мета якого  – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.

Економія енергії дозволить знизити забруднення навколишнього середовища. Крім того, енергозбереження вигідне економічно. Заходи з економії енергоресурсів в два з половиною – три рази дешевше, ніж виробництво і доставка споживачам такої ж кількості знову отриманої з традиційних джерел. Тим більше, що найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті.

Проявили ініціативу і Нововолинські загальноосвітні  школи. Так, у ЗОШ № 6 відбулася урочиста лінійка. За активну участь у зборі використаних елементів живлення   солодкими подарунками відзначені два початкових класи та учениця  2-В класу Катерина Калюга. Координатор проекту «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у Нововолинську» Василь Мигас наголосив, що не зважаючи на закінчення конкурсу «Батарейки, здавайтесь», учні шостої школи не зупинилися,  а зібрали ще близько 50 кг.

У ЗОШ №2 відзначали відразу ж два свята – Міжнародний день енергозбереження та   Всесвітній день вторинної переробки. Учні взяли участь у тематичних уроках, після чого розділившись на команди, взялися за створення справжніх шедеврів із вторинної сировини. Хол школи прикрашали цікаві малюнки на тему енергозбереження, своїм змістовим наповненням вони не залишили байдужими нікого. Усі учасники отримали солодкі подарунки від проекту «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у Нововолинську», що фінансується Європейським Союзом.

За інформацією управління економічної політики та інвестицій.