012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську вперше відбувся студентський фестиваль «Моя гітара»

У Нововолинську вперше відбувся студентський фестиваль «Моя гітара»

Створено: П'ятниця, 17 листопада 2017, 11:24

DSCN1339 copy copy copy

Ідея про проведення мистецького заходу народилася у стінах Нововолинського електромеханічного коледжу.

Цю ініціативу підтримали студенти й інших навчальних закладів: Володимир-Волинського педагогічного коледжу, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, Ківерцівського медичного коледжу та інших. Напередодні Міжнародного дня студентів зі сцени міського Палацу культури вони дарували своє мистецтво. Студентський фестиваль об’єднав усіх: і молодь, і викладачів, і гостей та подарував масу позитивних емоцій. Творча атмосфера на сцені й поза нею, шалена підтримка глядацького залу стала для учасників фестивалю найвищою нагородою.

DSCN1379DSCN1368DSCN1352

Заступник  директора Нововолинського електромеханічного коледжу Лариса Жила висловила сподівання, що  започаткований в цьому році  фестиваль стане хорошою традицією для їхнього навчального закладу і для Нововолинська.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Фото Людмили Трубнікової.