012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Як відпочили діти влітку – підсумували на виконкомі

Як відпочили діти влітку – підсумували на виконкомі

Створено: Четвер, 16 листопада 2017, 21:41

Питання про підсумки  оздоровчої кампанії  у  Нововолинську в 2017 році слухали на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк повідомила, що на організацію оздоровлення та відпочинку дітей із міського бюджету станом на 10 листопада 2017 року використано 1560,5 тис  грн, на підготовку до оздоровчої кампанії – 250,0 тис  грн, залучено додаткових коштів у сумі289,1 тис  грн. – батьківська плата за путівки, благодійні внески, 16,4 тис грн. – батьківська плата за часткову вартість путівок до МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія».За кошти субвенції обласного бюджету в сумі 99,0 тис  грн. на умовах співфінансування з міського бюджету 100,0 тис. грн.придбано 72 путівки на  другу оздоровчу зміну для оздоровлення дітей пільгових категорій у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку  «Прикордонник».

IMG 3701 copy copy

Доповідач наголосила, що  з 01 червня  цього року протягом 14 днів на базі загальноосвітніх навчальних закладів працювало 9 таборів з денним перебуванням. Влітку функціонував  позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Прикордонник», де протягом літа проведено три відпочинкових зміни з терміном перебування дітей 14 днів та одну оздоровчу зміну з   21 - денним терміном  перебування дітей.

Центральною міською лікарнею оздоровлено 149 дітей: за путівками управління охорони здоров’я   44 дитини, в санаторії «Згорани» - 56,   у санаторії «Дачний» - 49.

Станом на 10 листопада 2017 року оздоровленням та відпочинком охоплено   2961 осіб, що становить 48,5 % від загальної чисельності дітей шкільного віку. Із загальної кількості дітей оздоровчими послугами охоплено 367 дітей, а відпочинковими – 2594 дитини.

З початку року на оздоровлення до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено - 16 осіб, а у ДПУ «МДЦ «Артек» оздоровлено 13 дітей .

Тетяна Супрунюк підкреслили, що з метою популяризації іноземної мови на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста працювало 9 мовних   таборів, у яких більше 140 школярів удосконалили навички спілкування англійською мовою.

Також вона відзначила, що кожного року поліпшується матеріально-технічна база ПДЗОВ «Прикордонник». Так,  цьогоріч зроблено косметичний ремонт будиночків, придбано дерев’яні ліжка та тумби, проведено капітальний ремонт робочих цехів харчоблоку, водогін. Придбано витяжку для харчоблоку, альтанку, два ноутбуки, музичний центр, колонки, міксер,  радіомікрофони.

Директор комбінату шкільного харчування Світлана Іванова наголосила, що цьогоріч урізноманітнили раціон харчування школярів   таборах, який щоденно включав  і овочі, і фрукти. Змінили і режим харчування у «Прикордоннику» : з чотириразового на п’ятиразове.

Заступник начальника управління освіти Ольга Лакиш відзначила роботу керівників навчальних закладів міста, котрі працюють над організацією дозвілля  дітей. Відтак, щороку кількість бажаючих відпочивати у пришкільних таборах і у «Прикордоннику» зростає.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, підсумовуючи обговорення питання, подякував усім, хто був причетний до проведення оздоровчої кампанії. Однак, він висловив незадоволення тим, що вже другий рік місто виділяє кошти на добудову другого поверху їдальні у «Прикордоннику», але досі вони не освоюються.

-   Наше спільне завдання - створити для дітей належні умови для оздоровлення та відпочинку і вони повинні отримували якісне харчування»,- резюмував він.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.