На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА «Правильний вибір професії – важливий крок у житті»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

«Правильний вибір професії – важливий крок у житті»

Створено: Четвер, 16 листопада 2017, 17:15
Перегляди: 439
Поділитися

P1010218

        

    У рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір» спільно з працівниками Бібліотеки - філії  №2 Нововолинської ЦБС відбувся профорієнтаційний захід для школярів Нововолинської ЗОШ №3 на тему «Правильний вибір професії – важливий крок у житті».

     Мета заходу ознайомити учнів з правилами вибору професії та основними помилками, які допускають молоді люди під час професійного самовизначення.

     Захід розпочала Тетяна Смарш, бібліотекар філії  №2 Нововолинської ЦБС , яка зазначила, що профорієнтація учнівської молоді на сучасному етапі займає важливе місце, адже щороку перед випускниками загальноосвітніх шкіл постає чи не найважливіший вибір в їхньому житті - вибір професійного шляху, який впливає на всю подальшу долю. 

      Фахівці Нововолинського міського центру зайнятості ознайомили учнів з послугами служби зайнятості, станом ринку праці міста, актуальними у регіоні професіями та спеціальностями. Поінформували про правила вибору професії та основні помилки, які допускають молоді люди під час професійного самовизначення. При виборі професії учням було запропоновано використовувати так звану «формулу вибору професії», яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення в поєднанні наступних компонентів: «Хочу. Можу. Треба».

      З метою свідомого професійного самовизначення, учні взяли участь в анкетуванні «Чи знаєте Ви що?», яке допомогло розширити уявлення про світ професій.

        Всі присутні на заході активно брали участь у дискусіях та обговоренні питань майбутнього вибору професії.

Нововолинський МЦЗ

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet