На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Громадська рада в дії

Громадська рада в дії

Створено: Четвер, 16 листопада 2017, 17:09

Чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради розпочалося із інформації першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського стосовно наболілих питань, які сьогодні турбують мешканців міста.

Зокрема, це питання про впорядкування ринку, яке нині гостро обговорювалося під час засідання виконкому, а також щодо перевезення пільгових категорій громадян у нашому місті. Андрій Миронович запевнив, що найбільш вразливі категорії громадян завжди будуть під захистом міської влади. Спілкування продовжилося у формі запитань та відповідей: про стан справ на вугільних підприємствах міста, фінансування десятої шахти.  Андрій Сторонський повідомив, що сьогодні на новобудову надійшло 10 млн грн. як оплата за виконаний обсяг робіт. А загалом, як зазначив він, ситуація у вугільній галузі невтішна: за 10 місяців цього року планові завдання волинськими шахтами виконані лише на 41%. У структурі ДП «Волиньвугілля» залишилася шахта  «Бужанська», а дев’ята отримала статус  юридичної особи і скоріше  всього «піде на реструктуризацію».

На розгляд громадської ради було внесено питання про співпрацю бібліотек Нововолинської ЦБС з громадською радою. Директор централізованої бібліотечної системи  Світлана Кухарук поінформувала про діяльність нововолинських книгозбірень, які сьогодні надають широкий спектр послуг і  запросила  членів  дорадчого органу до діалогу та до реалізації спільних проектів.

Присутні  оговорили  ряд питань, які  розглядалися ще на попередньому засіданні. Констатували, що окремі з них вирішені позитивні, інші потребують доопрацювання.

Наступне засідання громадської ради відбудеться наприкінці грудня, на якому представники інститутів громадянського суспільства узгодять план діяльності дорадчого органу на наступний рік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.