На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Громадська рада в дії

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Громадська рада в дії

Створено: Четвер, 16 листопада 2017, 17:09
Перегляди: 298
Поділитися

IMG 3708

Чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради розпочалося із інформації першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського стосовно наболілих питань, які сьогодні турбують мешканців міста.

Зокрема, це питання про впорядкування ринку, яке нині гостро обговорювалося під час засідання виконкому, а також щодо перевезення пільгових категорій громадян у нашому місті. Андрій Миронович запевнив, що найбільш вразливі категорії громадян завжди будуть під захистом міської влади. Спілкування продовжилося у формі запитань та відповідей: про стан справ на вугільних підприємствах міста, фінансування десятої шахти.  Андрій Сторонський повідомив, що сьогодні на новобудову надійшло 10 млн грн. як оплата за виконаний обсяг робіт. А загалом, як зазначив він, ситуація у вугільній галузі невтішна: за 10 місяців цього року планові завдання волинськими шахтами виконані лише на 41%. У структурі ДП «Волиньвугілля» залишилася шахта  «Бужанська», а дев’ята отримала статус  юридичної особи і скоріше  всього «піде на реструктуризацію».

IMG 3710

 

На розгляд громадської ради було внесено питання про співпрацю бібліотек Нововолинської ЦБС з громадською радою. Директор централізованої бібліотечної системи  Світлана Кухарук поінформувала про діяльність нововолинських книгозбірень, які сьогодні надають широкий спектр послуг і  запросила  членів  дорадчого органу до діалогу та до реалізації спільних проектів.

IMG 3711

 

Присутні  оговорили  ряд питань, які  розглядалися ще на попередньому засіданні. Констатували, що окремі з них вирішені позитивні, інші потребують доопрацювання.

Наступне засідання громадської ради відбудеться наприкінці грудня, на якому представники інститутів громадянського суспільства узгодять план діяльності дорадчого органу на наступний рік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

 із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet